مجله پنجره خلاقیت - ترجمه شادی حسن پور: زمانی که به پایان سال نزدیک می شویم، دل مان می خواهد به بررسی ماه های گذشته بپردازیم و ببینیم که چه کارهای مفیدی انجام داده ایم و چه کارهایی را می توانستیم بهتر انجام دهیم. بسیاری از مردم در ابتدای هر سال اهدافی را برای خود در نظر می گیرند که البته موضوع جدیدی نیست! چیزی که شاید برای تان عجیب به نظر برسد این است که عده بسیار کمی هستند که به برنامه های شان پایبند می مانند.

بر اساس گزارش هایی که در اخبار منتشر شده است، معمولا 80 درصد برنامه ریزی ها در همان ماه دوم سال کنار گذاشته می شوند. من فکر می کنم این موضوع به خاطر آن است که مردم اهداف سطحی را برای خود در نظر می گیرند. اهداف سطحی اهدافی هستند که به وسیله آنها چیزی را در درون خود تغییر دهیم؛ چیزی که نتیجه کارهای مان است. به عنوان مثال، اگر می خواهید وزن خود را کاهش دهید اما مشکل پرخوری دارید، رفتن به باشگاه چیزی را تغییر نخواهد داد چرا که این کار به مسئله اساسی یعنی پرخوری، رسیدگی نکرده است و اگر من به مشکل پرخوری ام رسیدگی نکنم، هر چقدر هم که به باشگاه بروم، کاهش وزنی را تجربه نخواهم کرد و در بهترین حالت، حداقل افزایش وزن نخواهم داشت.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

kishtours.com دست نوشته ها global Network Of mahdavi Arbaeen به فروشگاه نیاز روز خوش آمدید. فروشگاه اینترنتی آبی جمهوری اسلامی زلاند نو قفسه فروشگاهی شلفینو 09127308507 عرفان اصلان لو .... پایگاه مقاومت بسیج شهیدکلاهدوز